Kosze wiklinowe dla kota i psa

 Jako właściciel kota, psa czy innego domowego zwierzęcia chcesz zapewnić swojemu podopiecznemu wszystko, co najlepsze. Nie tylko dajesz mu najwyższej jakości pożywienie, ale również dbasz o jego wypoczynek w komfortowych warunkach. Właśnie z myślą o tych potrzebach stworzyliśmy atrakcyjną ofertę koszy z wikliny, które stanowią wygodne legowisko, a część modeli również może spełniać funkcję transportera. Sprawdź wszystkie nasze propozycje i zrób prezent swojemu pieszczochowi!

 

Wiklinowe legowisko dla psa

 Pies – najlepszy przyjaciel człowieka, towarzyszy Ci na każdym kroku, najchętniej spędza czas przy Twoim boku, a zasypia przy zajmowanym przez Ciebie fotelu, rozgrzanym kominku czy pilnując drzwi wejściowych. Mimo to warto pamiętać, że pies musi mieć swoje miejsce w domu – chociażby niewielki kąt, do którego może się udać, by odpocząć od domowego gwaru. Doskonałym rozwiązaniem będzie kosz wiklinowy z miękką poduszką stanowiący komfortowe legowisko dla psa, a jednocześnie estetyczny element wystroju Twoich wnętrz. Polecamy zarówno klasyczny owalny model dostępny w aż kilkunastu rozmiarach, jak i jego bardziej niepospolitą wersję, czyli wiklinową sofę dla psa na czterech – a w przypadku większych rozmiarów na pięciu – nóżkach. Jesteśmy przekonani, że Twój pupil odwdzięczy się radosnym merdaniem ogonka!

 

Wiklinowy kosz i transporter dla kota

 Jako polski producent najwyższej jakości wyrobów wiklinowych przygotowaliśmy bogatą ofertę koszy z wikliny dla psów i kotów. Wszystkim właścicielom mruczków i małych piesków polecamy transportery, które po zdemontowaniu kratki stanowią wygodne legowisko dla zwierzaka. Doskonale wiemy, że koty lubią podążać własnymi ścieżkami i same wybierają sobie miejsce do wypoczynku – właśnie dlatego dajemy im taką możliwość! W naszej ofercie znajdziesz piękne wiklinowe budki piętrowe, które składają się z dwóch lub trzech legowisk. Wszystkie dostępne w sklepie wyroby z wikliny produkowane są ręcznie w Polsce. Charakteryzuje je trwałość, klasyczne formy oraz serce, które wkładamy w wykonanie każdego kosza wiklinowego. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wiklinowych legowisk dla psa i kota!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony