Darmowa dostawa od 350 PLN

O nas

W branży wyrobów wikliniarskich działamy od blisko czterdziestu lat. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu mamy na rynku wypracowaną pozycję firmy niezawodnej i dążącej do zapewnienia wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach.

Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Rudniku nad Sanem - międzynarodowym "zagłębiu wikliniarskim". Dzięki ponadstuletniej tradycji plecionkarskiej naszego regionu, kilkudziesięcioletniej praktyce naszej firmy w branży, selekcjonowaniu najwyższej jakości materiału oraz zatrudnianiu najlepszych rękodzielników nasze wyroby zadowolą każdego, kto ceni piękno i kunszt wyrobów plecionkarskich.

Naszym atutem jest stały rozwój, co pozwala nam zaistnieć na nowych rynkach. Dzięki otwarciu się na sprzedaż internetową możemy dostarczyć nasze produkty każdemu odbiorcy w kraju i zagranicą.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Jako producent realizujemy zamówienia zarówno detaliczne, jak i hurtowe. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@wiklinowy-swiat.com.pl lub telefonicznie pod numerem +48720764844.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Wiklinowy Świat

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl